/Files/images/den_prapora/images.jpg

Правила прийому до ЗДО

Правила прийому дітей до закладів дошкільної освіти

Прийом дітей в заклади дошкільної освіти здійснюється відповідно до «Положення про заклад дошкільної освіти » зі змінами від 27.01.2021 та основних положень Статуту закладу.

Під час прийому дитини до закладу дошкільноої освіти, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом закладу дошкільної освіти, іншими документами, що регламентують його діяльність. (п. 7 Положення «Про заклад дошкільної освіти»).

Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України № 434 29.11.2002 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».

Документи для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти.
  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють, щодо влаштування дитини до дитячого закладу.
  2. Медична довідка дитини певної форми (для вступу до ЗДО).
  3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень.
  4. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.
  5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

Діти з ознаками інфекційного захворювання до закладу дошкільної освіти не приймаються. Після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до закладу дошкільної освіти дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.

Діти після тимчасової відсутності у закладі дошкільної освітиі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання (витяг з Санітарного регламенту для закладів дошкільної освіти).

За рекомендацією лікарів після тимчасової відсутності у закладі більше 5 днів, дитина приймається у заклад дошкільної освіти з медичною довідкою.

Порядок оплати за харчування дитини у закладі дошкільної освіти.

- оплата вноситься до банку по квитанції до 10 числа за місяць наперед;
- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;
- батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю;
- пільгова оплата за заклад дошкільної освіти надається після подачі до бухгалтерії відповідних документів на пільгу. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів;
- у випадку відсутності дитини в закладі дошкільної освіти батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.

Збереження місця за дитиною та відрахування дитини з дошкільного навчального закладу

Відповідно до п. 11 Положення про заклад дошкільної освіти за дитиною зберігається місце в закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки одного з батьків.

Відрахування дитини з закладу дошкільної осіти

Відрахування дитини з закладу дошкільноїосвіти може бути здійснено (п. 13 Положення «Про заклад дошкільної освіти»):

13. Відрахування вихованців з державного (комунального) закладу дошкільної освіти може здійснюватися:

1) за заявою одного з батьків або іншого законного представника дитини, що подавав заяву про зарахування (крім випадків, коли рішенням органу опіки та піклування або суду місце проживання дитини визначено з іншим із батьків);

2) на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти відповідного типу;

3) у разі досягнення вихованцем станом на 1 вересня повних семи років (для дітей з особливими освітніми потребами - повних восьми років), що передбачає його відрахування до 31 серпня поточного року;

4) у разі переведення вихованця до іншого закладу дошкільної освіти;

5) у разі невідвідування дитиною закладу дошкільної освіти протягом двох місяців підряд упродовж навчального року без поважних причин.


/Files/images/den_prapora/1830178qyjed01h98.gif
Кiлькiсть переглядiв: 467

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.